Igłofiltry - wynajem i montaż

Jeśli napływająca woda gruntowa uniemożliwia sprawne prace przy wykopach i utwardzaniu terenu rozwiązaniem są igłofiltry. Wynajem igłofiltrów to rozwiązanie ekonomiczne i dające natychmiastowy efekt.

Wynajmujemy zestawy do igłofiltrowania oparte na agregatach próżniowo-pompowych typu Pioner i Hudig z silnikami elektrycznymi 400V(siła) lub spalinowych zasilanych olejem napędowym.
Dysponujemy również agregatami prądotwórczymi, w tym agregatem prądotwórczym o mocy 20kVA zasilanym LPG z butli, co umożliwia bardzo ekonomiczną pracę zestawu (niemal dwukrotnie taniej od diesla) i umożliwia pracę w pomieszczeniach.

Agregaty próżniowo-pompowe o wydajności 30m3-250m3 współpracują z instalacją igłofiltrową od 25 do 200 igłofiltrów w zależności od gruntu i ilości napływającej wody.

Posiadamy instalacje oparte na igłofiltrach elastycznych w standardzie 32mm oraz na dwucalowych igłofiltrach stalowych samowpłukujących.

Oprócz wynajmu świadczymy również usługę wpłukiwania igłofiltrów, a także kompletnej usługi osuszenia wykopów wraz ze stałą obsługą igłofiltrów.
    Możemy dostarczyć zestaw na miejsce budowy własnym transportem.


Po informacje techniczne na temat igłofiltrów zapraszamy na www.iglofiltrowanie.pl
 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.